YENİKÖY VETERİNER KLİNİĞİ

İstanbul / Sarıyer

#

Yeni Mah. Arpacı Ali Sokak No: 13/1
Sarıyer / İstanbul

(212) 223 4352

Canlı Yardım
YENİKÖY VETERİNER KLİNİĞİ HAKKINDA

Kliniğimiz, ortak bir hedef üstüne kurulmuştur. Amacımız dostlarımızın sağlıkla ilgili gereksinimlerini karşılamak, sağlıklı ve uzun bir yaşam sürebilmelerini sağlamak, minik dostlarımızın yaşam kalitesini yükseltmek, koruyucu hekimlik ve iyileştirici sağlık hizmetlerini veteriner tıbbın ulaştığı en üst düzeyde, bütünleşik bir yapı içerisinde sunmaktır.
Veteriner hekimlik alanındaki en güncel tıbbi ve akademik gelişmeleri, son teknolojileri takip ederek bunların kurum içerisinde uygulanması ve kullanılması temel hedefimizdir. Hayvan refahını artırmak için teknolojik yatırımları artırıp, hekimlik bilgisini geliştirmek önceliğimizdir.
Veteriner görüntüleme merkezleri ile tanı ve teşhislerde ortak çalışmaları sürdürmektedir. Yeniköy Veteriner Kliniği gerektiğinde cerrahi ve iç hastalıkları danışman üyelerinden de yardım alabilmektedir.

HİZMETLER

1 Görüş


Veteriner Vakti

VeterinerVakti Editör Ekibi

Veteriner Vakti!

13.07.2019

5.0

Yeniköy veteriner kliniği İstanbul ili Sarıyer ilçesinde veteriner kliniği olarak sizlere hizmet vermektedir. Klinik bilgileri editörlerimiz tarafından incelenmiş, düzenlenmiş ve yayına alınmıştır. Yorum kurallarına uymuyan gönderileriniz onaylanmayactır. Size ve minik dostlarımıza sağlıklı,neşeli günler dileriz.

0 kişi yardımcı oldu butonuna tıkladı Yardımcı Oldu

#

Yeni Mah. Arpacı Ali Sokak No: 13/1
Sarıyer / İstanbul

(212) 223 4352

Canlı Yardım