VETTERAPİ VETERİNER KLİNİĞİ

İstanbul / Ümraniye

#

Madenler Mah. Pamukova Sokak Aylin Apartman NO: 2/B Blok
Esenşehir, Ümraniye / İstanbul

(216) 648 2275

Canlı Yardım
VETTERAPİ VETERİNER KLİNİĞİ HAKKINDA

Vetterapi Veteriner Kliniği 2011 yılında Sancaktepe’de faaliyete başlamış ve şimdiye kadar yüzlerce pete sağlık hizmeti vermiştir. Tam donanımlı evcil hayvan kliniği olarak Ümraniye’de yeni yerinde hizmetlerine devam etmektedir.
Petlerinizin yaşamları boyunca hak ettikleri kaliteli sağlık hizmetlerini sunmak amacıyla kurulmuş olan kliniğimizde dostlarınızın tüm sağlık gereksinimlerine cevap vermenin yanında hayvan dostu bir klinik olarak sokak hayvanlarının bakımı ve beslenmesi konusunda elimizden geleni yapmakta ve duyarlılık yaratma faaliyetleri sürdürmekteyiz.
Kliniğimizde genç ve sağlıklı petlerin rutin sağlık hizmetlerinin yanı sıra , yaşlanma ile birlikte ortaya çıkabilecek hastalıkların erken tanısı, tedavileri yapılabilmektedir.
Kedi, köpek, papağan, muhabbet kuşu, tavşan, hamster, guinea pig, kaplumbağa, kanarya dahil evcil hayvanların yaşamları boyunca gerekli olabilecek tüm tıbbi ve cerrahi müdahaleleri yapabilecek kapasiteye sahip olan kliniğimiz ayrıca ilaç, mama, aksesuvar ve kuaför hizmeti de sunmaktadır.

HİZMETLER

1 Görüş


Veteriner Vakti

VeterinerVakti Editör Ekibi

Veteriner Vakti!

13.07.2019

4.0

Vetterapi veteriner kliniği İstanbul ili Ümraniye ilçesinde veteriner kliniği olarak sizlere hizmet vermektedir. Klinik bilgileri editörlerimiz tarafından incelenmiş, düzenlenmiş ve yayına alınmıştır. Yorum kurallarına uymuyan gönderileriniz onaylanmayactır. Size ve minik dostlarımıza sağlıklı,neşeli günler dileriz.

0 kişi yardımcı oldu butonuna tıkladı Yardımcı Oldu

#

Madenler Mah. Pamukova Sokak Aylin Apartman NO: 2/B Blok
Esenşehir, Ümraniye / İstanbul

(216) 648 2275

Canlı Yardım