VETPLUS VETERİNER POLİKLİNİĞİ

İstanbul / Beşiktaş

#

Balmumcu Mah. Barbaros bulvarı İBA blokları No:24/1A
Gayrettepe, Beşiktaş / İstanbul

(212) 216 4546

Canlı Yardım
VETPLUS VETERİNER POLİKLİNİĞİ HAKKINDA

Vetplus Veteriner Polikliniği 2010 yılında kurulmuştur. Amacımız küçük dostlarımızın sağlığına hizmet etmek ve siz değerli hayvan sahiplerini bakımından sağlığına en iyi şekilde bilgilendirmektir.
Unutmamalıyız ki bilgi edinmek istediğinizde ve dostlarımızın sağlığı söz konusu olduğunda polikliniğimiz küçük hayvan hekimliğinin tüm alanlarında tam donanımlı olarak 24 saat hizmet vermektedir.
VetPlus’ta koruyucu hekimlik ve tedavi konusunda en iyi hizmeti alacaksınız. Biliniz ki personelimiz sizlere yardımcı olabilmek için 24 saat buradadır. 24 saat boyunca acil hizmetimiz bulunmaktadır. Her konuda bize danışabilir, bizleri arayabilir, istek ve taleplerinizi iletebilirsiniz.
Aşağıda verdiğimiz hizmetlerden en çok talep edilenleri göreceksiniz. Almak istediğiniz hizmeti sağladığımız halde aşağıda yer almayabilir. Lütfen zaman kaybetmeden hemen bize ulaşın.

HİZMETLER

1 Görüş


Veteriner Vakti

VeterinerVakti Editör Ekibi

Veteriner Vakti!

13.07.2019

5.0

Vetplus veteriner polikliniği İstanbul ili Beşiktaş ilçesinde veteriner kliniği olarak sizlere hizmet vermektedir. Klinik bilgileri editörlerimiz tarafından incelenmiş, düzenlenmiş ve yayına alınmıştır. Yorum kurallarına uymuyan gönderileriniz onaylanmayactır. Size ve minik dostlarımıza sağlıklı,neşeli günler dileriz.

0 kişi yardımcı oldu butonuna tıkladı Yardımcı Oldu

#

Balmumcu Mah. Barbaros bulvarı İBA blokları No:24/1A
Gayrettepe, Beşiktaş / İstanbul

(212) 216 4546

Canlı Yardım