VETİST VETERİNER TANI VE TEDAVİ MERKEZİ

İstanbul / Kadıköy

#

Caddebostan Mah. Plaj Yolu Çilek Sokak No:1/1-C
Caddebostan, Kadıköy / İstanbul

(216) 555 1565

Canlı Yardım
VETİST VETERİNER TANI VE TEDAVİ MERKEZİ HAKKINDA

Vetist Veteriner Tanı ve Tedavi Merkezi 2007 Yılında Kuruldu. Merkezimiz pazartesiden cumartesiye açık olup acil durumlar dahilinde dakikalar içinde hazır olabilecek şekildedir.
Vetist Veteriner Tanı ve Tedavi Merkezi bugüne kadar sevimli dostlarımızın sağlığını düşünerek çalışmış ve “Önce, zarar verme!” ilkesinden ayrılmayarak, medikal gerekliliği olan uygulamalarla dostlarımıza yüksek kalitede hizmet sunmayı ilke edinmiştir.
Yeniliklere açık olan merkezimiz, medikal teknoloji ve veteriner literatürlerini yakından takip ederek bunları imkanlar dahilinde dostlarımızın hizmetine sunmaya her zaman özen göstermektedir.
Vetist Veteriner olarak, sizlere ve hayvanlarınıza hizmet verirken vazgeçilmez değerlerimiz;
Etik ve Deontolojik olarak Veteriner Hekim ünvanını en iyi şekilde temsil etmek. Hayvanların yaşam kalitelerini mümkün olan en üst seviyede tutmak, Güvenilir olmak, çevreye saygılı olmak.

HİZMETLER

1 Görüş


Veteriner Vakti

VeterinerVakti Editör Ekibi

Veteriner Vakti!

13.07.2019

4.0

Vetist veteriner tanı ve tedavi merkezi İstanbul ili Kadıköy ilçesinde veteriner kliniği olarak sizlere hizmet vermektedir. Klinik bilgileri editörlerimiz tarafından incelenmiş, düzenlenmiş ve yayına alınmıştır. Yorum kurallarına uymuyan gönderileriniz onaylanmayactır. Size ve minik dostlarımıza sağlıklı,neşeli günler dileriz.

0 kişi yardımcı oldu butonuna tıkladı Yardımcı Oldu

#

Caddebostan Mah. Plaj Yolu Çilek Sokak No:1/1-C
Caddebostan, Kadıköy / İstanbul

(216) 555 1565

Canlı Yardım