VETFORM VETERİNER KLİNİĞİ

İstanbul / Beşiktaş

#

Akat Mah. 5. Gazeteciler sitesi, Açelya Sokağı No: 17/3
Akatlar, Beşiktaş / İstanbul

(212) 212 6600

Canlı Yardım
VETFORM VETERİNER KLİNİĞİ HAKKINDA

Vetform Veteriner Kliniği sunduğu sağlık hizmetleri ile evcil dostlarımızın ve sahiplerinin memnuniyetlerini sağlamayı tüm ekibi ve teknolojik donanımı ile İstanbul'da ve Türkiye'de bir rol model oluşturmayı İstanbul ve Türkiye'de örnek gösterilen veteriner kliniklerinden biri olmayı hedeflemektedir.

Vetform Veteriner Kliniği'nin amacı evcil dostlarımızın sağlıkla ilgili gereksinimlerini karşılamak ve daha sağlıklı bir yaşam sürdürmelerini amaçlamaktadır. Bu amaç doğrultusunda tıbbi hizmetleri her zaman ve her koşulda en üst standartlarda sunmayı hedeflemektedir.

Vetform Veteriner Kliniği aynı zamanda siz değerli evcil pet sahiplerimizi bilinçlendirmeye çalışmakta kendi ekibini ve tıbbi hizmet çıtasını sürekli geliştirmek amacındadır. Hizmet sunarken evcil dostlarımızın sağlık gereksinimlerini sahipli yada sahipsiz olsun ayrım gözetmeksizin en iyi şekilde sunmayı hedeflemektedir

HİZMETLER

1 Görüş


Veteriner Vakti

VeterinerVakti Editör Ekibi

Veteriner Vakti!

13.07.2019

5.0

Vetform veteriner kliniği İstanbul ili Beşiktaş ilçesinde veteriner kliniği olarak sizlere hizmet vermektedir. Klinik bilgileri editörlerimiz tarafından incelenmiş, düzenlenmiş ve yayına alınmıştır. Yorum kurallarına uymuyan gönderileriniz onaylanmayactır. Size ve minik dostlarımıza sağlıklı,neşeli günler dileriz.

0 kişi yardımcı oldu butonuna tıkladı Yardımcı Oldu

#

Akat Mah. 5. Gazeteciler sitesi, Açelya Sokağı No: 17/3
Akatlar, Beşiktaş / İstanbul

(212) 212 6600

Canlı Yardım