VETELİTE VETERİNER KLİNİĞİ

İstanbul / Kadıköy

#

Suadiye Mah. Kuzu Sokak No: 10/A (Ersoy Sahil Sitesi Girişi)
Suadiye, Kadıköy / İstanbul

(216) 478 1595

Pzt - Cum 10:00 - 20:00

Cmts 10:00 - 19:00

Pzr 10:00 - 19:00

Canlı Yardım
VETELİTE VETERİNER KLİNİĞİ HAKKINDA

Veteriner Hekim Çağlar Kondu Özcan

1976, Ankara doğumlu olan Çağlar Kondu, ortaokul ve lise eğitimini Lycee Charles de Gaulle Fransız lisesi ve Barnstable High School (Boston, ABD.)’da tamamlamıştır.Çocukluğundan beri hayvanlara olan düşkünlüğü nedeniyle Veteriner Fakültesi’ne girmiş ve 2001 yılında İstanbul Üniversitesi Veteriner Fakültesi’nden mezun olmuştur.

2001-2006 yılları arasında çeşitli hastane ve kliniklerde görev alarak deneyim kazandıktan sonra, 2006 yılında Vetelite Veteriner Kliniği’ni kurmuştur.

KLIVET (Klinisyen hekimler derneği) yönetim kurulu üyesidir.

Egzotik hayvanlar hekimliği,  Ağız sağlığı ve diş tedavi teknikleri, Ultrasonografi, Radyoloji, Acil ve Yoğun Bakım, Nöroloji, Küçük Hayvan Veteriner Gastroenteroloji, Miyokardiyal ve Valvular Hastalıkların Teşhis ve Tedavisi, Osteoartrit, Veteriner Akupunktur, Anestezi ve Reanimasyon, Elektrokardiyografi, Kırık Fiksasyon Sağaltım Teknikleri, Köpeklerde Çapraz Bağ Sağaltım Teknikleri, Vetbusinessforum gibi birçok eğitim sertifikasına sahiptir. Ayrıca WUSV- Alman Çoban Köpeği Irk ve Spor Derneği tarafından Kalça ve Dirsek Displazisi röntgen çekimleri için yetkilendirilmiştir.

ABD’nin en iyi alternatif tıp eğitim kurumlarından biri kabul edilen Chi Institute’un geniş kapsamlı Veteriner Akupunktur eğitimini tamamlamış ve China National Society ve Chi’den sertifika almaya hak kazanmış ilk Türk veteriner hekimidir. Uluslararası Veteriner Akupunktur Derneği (IVAS) üyesidir.

2016 yılında Amerika’ya giderek University of Tennessee’nin “Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon” uzmanlığı eğitimini almş ve aynı üniversitede staj yapmıştır.

2006-2010 yılları arası Whiskas ve Pedigree firmalarının danışman hekimliğini yapmış, TREND ve MORE gibi çeşitli dergilerde ve www.expatsturkey.com sitesinde evcil hayvanlarla ilgili makaleler yazmıştır.

CAT & DOG dergisinde ” Bir bilene sorun” başlıklı sayfaların yazarlığını yapmıştır.

Show TV’de yayınlanan, barınak köpeklerinin yarıştığı CAN DOSTUM isimli televizyon programında jüri üyesi olarak görev almıştır.

HTV sağlık kanalında “DOSTLARIMIZ” adında bir pet sağlığı programı hazırlayıp sunmuştur.

TRT OKUL kanalında yayınlanan “BİR EVDE” programının danışman hekimliğini yapmıştır.

TRT OKUL kanalında yayınlanan “AİLEDEN BİRİ” programını hazırlayıp sunmuştur.

İyi derecede İngilizce ve Fransızca bilmektedir.

Ginger ve Hera adlarında iki köpek annesidir.

HİZMETLER

1 Görüş


Veteriner Vakti

VeterinerVakti Editör Ekibi

Veteriner Vakti!

13.07.2019

4.0

Vetelite veteriner kliniği İstanbul ili Kadıköy ilçesinde veteriner kliniği olarak sizlere hizmet vermektedir. Klinik bilgileri editörlerimiz tarafından incelenmiş, düzenlenmiş ve yayına alınmıştır. Yorum kurallarına uymuyan gönderileriniz onaylanmayactır. Size ve minik dostlarımıza sağlıklı,neşeli günler dileriz.

0 kişi yardımcı oldu butonuna tıkladı Yardımcı Oldu

#

Suadiye Mah. Kuzu Sokak No: 10/A (Ersoy Sahil Sitesi Girişi)
Suadiye, Kadıköy / İstanbul

(216) 478 1595

Pzt - Cum 10:00 - 20:00

Cmts 10:00 - 19:00

Pzr 10:00 - 19:00

Canlı Yardım