Ara Yol Tarifi Web Sitesi
VETART VETERİNER KLİNİĞİ

İstanbul / Üsküdar

5.00
5.00
#

İcadiye Mah. Cumhuriyet Caddesi Nil Apartman No:53/B A Blok
Kuzguncuk, Üsküdar / İstanbul

Pzr 13:00 - 16:00

 
VETART VETERİNER KLİNİĞİ HAKKINDA

Vetart Veteriner Kliniği 2012 yılında Vet. Hek. Koray Musluer tarafından kurulmuştur. 5 yılı aşkın süredir bizlerin en yakını olan can dostlarımızın sağlığı için özveriyle çalışıyoruz. Ekibimiz ve teknolojik donanımlarımızı, sizlere en iyi hizmeti verebilmek için her gün geliştirmeye devam ediyoruz.
Kliniğimiz şu an 3 Veteriner Hekim ve 2 Veteriner Sağlık Teknisyeni ile hizmet vermektedir. Bunun yanında her sene genç hekim adaylarının staj başvurularını değerlendirip gelecekte can dostlarımıza destek olacak hekimlerin gelişimine katkı sağlamaya çalışmaktadır.
Bizler hayvan sağlığı doğrultusunda can dostlarımıza hizmet verirken gün be gün kendimizi geliştirmeye devam ediyoruz. Daima dediğimiz gibi ‘Ortak Noktamız Sağlık’.

HİZMETLER

1 Görüş


Veteriner Vakti

VeterinerVakti Editör Ekibi

Veteriner Vakti!

13.07.2019

5.0

Vetart veteriner kliniği İstanbul ili Üsküdar ilçesinde veteriner kliniği olarak sizlere hizmet vermektedir. Klinik bilgileri editörlerimiz tarafından incelenmiş, düzenlenmiş ve yayına alınmıştır. Yorum kurallarına uymuyan gönderileriniz onaylanmayactır. Size ve minik dostlarımıza sağlıklı,neşeli günler dileriz.

kişi yardımcı oldu butonuna tıkladı Yardımcı Oldu

#

İcadiye Mah. Cumhuriyet Caddesi Nil Apartman No:53/B A Blok
Kuzguncuk, Üsküdar / İstanbul

(216) 553 0112

Pzr 13:00 - 16:00