UMUTVET VETERİNER KLİNİĞİ

Konya / Selçuklu

#

Feritpaşa Mah. Nişantaş Sokak No: 29/A
Fatih, Selçuklu / Konya

(332) 353 1497

Canlı Yardım
UMUTVET VETERİNER KLİNİĞİ HAKKINDA

Umutvet Veteriner Kliniği, 2009 yılının, hayatımızın eşsiz bir parçası olan evcil hayvanlarımızın daha sağlıklı ve uzun süreli yaşamlarını sürdürebilmeleri adına, Veteriner Hekim Umut Renklibay (Selçuk Üniversitesi Veteriner Fakültesi 2002 yılı mezunu) tarafından şık ve örnek bir veteriner kliniği olarak hizmet vermeye başlamıştır. Kliniğimiz kurulduğu günden bugüne kadar sağlıklı, güvenli, seviyeli ve idealist veterinerlik adına gerek güncel bilgi ve teknikleri takip ederek, gerekse donanımsal olarak yeterlilik ölçülerine ulaşarak yoluna devam etmektedir.
İnsan ve hayvan sağlığına maksimum önem veren kliniğimiz, koruyucu hekimliği el üstünde tutmakta, hastalarımızı bilgisayar ortamında otomatik programla takip ederek bilgilendirmekte, olması gereken tüm laboratuar cihazları (Kan Sayım cihazı, Ultrasonografi, Wood Mantar Tespit Cihazı, anestezi ve sterilizasyon cihazları ) ile teşhis ve tedavilerini başarılı bir şekilde gerçekleştirmekteyiz. Kliniğimize başvuran hastaların ameliyatları kendi bünyemizde yapılmakta, ultrasonic gebelik muayenesi, kuaförlük ve genel bakım hizmeti sunulmaktadır.
Kliniğimizde, petlerimizin her türlü ihtiyacını karşılamak adına geniş bir pet shop malzemesi yelpazesi sunmakta, onların doğal zevklerini göz önünde tutarak 3-4 farklı mama ve prescription (diet) skalası bulundurmaktayız.
Özetle söylemek gerekirse, evcil dostlarınızı, güvenle kliniğimize emanet edebilirsiniz…

HİZMETLER

1 Görüş


Veteriner Vakti

VeterinerVakti Editör Ekibi

Veteriner Vakti!

13.07.2019

4.0

Umutvet veteriner kliniği Konya ili Selçuklu ilçesinde veteriner kliniği olarak sizlere hizmet vermektedir. Klinik bilgileri editörlerimiz tarafından incelenmiş, düzenlenmiş ve yayına alınmıştır. Yorum kurallarına uymuyan gönderileriniz onaylanmayactır. Size ve minik dostlarımıza sağlıklı,neşeli günler dileriz.

0 kişi yardımcı oldu butonuna tıkladı Yardımcı Oldu

#

Feritpaşa Mah. Nişantaş Sokak No: 29/A
Fatih, Selçuklu / Konya

(332) 353 1497

Canlı Yardım