SEMPATİ VETERİNER KLİNİĞİ

Konya / Selçuklu

#

Feritpaşa Mah. Y. Müh. Ümit Bahadır Türk Sokak, Tuğra Sitesi Altı No:30/B
Fatih, Selçuklu / Konya

(332) 233 4383

Pzr 10:00 - 19:00

Canlı Yardım
SEMPATİ VETERİNER KLİNİĞİ HAKKINDA

Sempati Veteriner Kliniği, Veteriner Hekimi Ceyda Kurtaslan tarafından, 2004 yılında, Konya 'da hizmete açılmıştır. Kedi, köpek, hamster, su kaplumbağası, iguana, ginepig, kobay, muhabbet kuşu, kanarya, papağan, ördek ve tavşan gibi evcil hayvanlara sağlık hizmeti verilen kliniğimiz; büyük bir parkın karşısında, 2 katlı, toplamda 120 metrekarelik geniş bir alanda hizmet vermektedir.
Veteriner Hekimi Ceyda Kurtaslan, 2002 yılında Ankara Üniversitesi Veteriner Fakültesi 'nden mezun olduktan sonra, Ankara Terapi Veteriner Kliniği 'nde Yardımcı Veteriner Hekimi olarak, Pisi Pisi Pet Shop 'da tam zamanlı Kontrolör Veteriner Hekim olarak ve Çağdaş Marketler Zincirine dahil süpermarketlerin Kontrolör Veteriner Hekimi olarak görev yapmıştır. Daha sonra Konya 'da Selçuk Üniversitesi Veteriner Fakültesi 'nde yüksek lisansına başlayan Kurtaslan, 2004 yılında Sempati Veteriner Kliniği 'ni kurarak Konya 'ya yerleşmiştir.

HİZMETLER

1 Görüş


Veteriner Vakti

VeterinerVakti Editör Ekibi

Veteriner Vakti!

13.07.2019

5.0

Sempati veteriner kliniği Konya ili Selçuklu ilçesinde veteriner kliniği olarak sizlere hizmet vermektedir. Klinik bilgileri editörlerimiz tarafından incelenmiş, düzenlenmiş ve yayına alınmıştır. Yorum kurallarına uymuyan gönderileriniz onaylanmayactır. Size ve minik dostlarımıza sağlıklı,neşeli günler dileriz.

0 kişi yardımcı oldu butonuna tıkladı Yardımcı Oldu

#

Feritpaşa Mah. Y. Müh. Ümit Bahadır Türk Sokak, Tuğra Sitesi Altı No:30/B
Fatih, Selçuklu / Konya

(332) 233 4383

Pzr 10:00 - 19:00

Canlı Yardım