SAHİL VETERİNER HİZMETLERİ

İstanbul / Kadıköy

#

Suadiye Mah. Bağdat Caddesi, Küçükağa Sokak No:4/2
Suadiye, Kadıköy / İstanbul

(216) 355 1046

Canlı Yardım
SAHİL VETERİNER HİZMETLERİ HAKKINDA

Sahil Veteriner Kliniği, 1994 Haziranında şık ve örnek bir veteriner kliniği olarak hizmet vermeye başlamıştır. Kliniğimiz kurulduğu günden bugüne kadar sağlıklı, güvenli, seviyeli ve idealist veterinerlik adına gerek güncel bilgi ve teknikleri takip ederek, gerekse donanımsal olarak yeterlilik ölçülerine ulaşarak yoluna devam etmektedir.

İnsan ve hayvan sağlığına maksimum önem veren kliniğimiz, koruyucu hekimliği el üstünde tutmakta, hastalarımızı bilgisayar ortamında otomatik programla takip ederek bilgilendirmekte, olması gereken tüm laboratuar cihazları (dijital röntgen, ultrasonografi, hasta başı monitörü, kapalı devre elektroşirurjikal koter, anestezi ve sterilizasyon cihazları ) ile teşhis ve tedavilerini başarılı bir şekilde gerçekleştirmekteyiz. Kliniğimize başvuran hastaların ameliyatları kendi bünyemizde yapılmakta, yeni sistem ultrasonic scanner ile diş, diş taşı temizliği ve dedetraj ile ağız sağlığı korunmaktadır.

Kliniğimizde, petlerimizin her türlü ihtiyacını karşılamak adına oldukça geniş bir pet shop ürün yelpazesi sunmakta, onların doğal zevklerini göz önünde tutarak 3-4 farklı mama ve prescription ( diet) skalası bulundurmaktayız.

Özetle söylemek gerekirse, evcil dostlarınızı, güvenle kliniğimize emanet edebilirsiniz…

HİZMETLER

1 Görüş


Veteriner Vakti

VeterinerVakti Editör Ekibi

Veteriner Vakti!

13.07.2019

4.0

Sahil veteriner hizmetleri İstanbul ili Kadıköy ilçesinde veteriner kliniği olarak sizlere hizmet vermektedir. Klinik bilgileri editörlerimiz tarafından incelenmiş, düzenlenmiş ve yayına alınmıştır. Yorum kurallarına uymuyan gönderileriniz onaylanmayactır. Size ve minik dostlarımıza sağlıklı,neşeli günler dileriz.

0 kişi yardımcı oldu butonuna tıkladı Yardımcı Oldu

#

Suadiye Mah. Bağdat Caddesi, Küçükağa Sokak No:4/2
Suadiye, Kadıköy / İstanbul

(216) 355 1046

Canlı Yardım