PETS VETERİNER TANI MERKEZİ

İstanbul / Kadıköy

#

Zühtüpaşa Mah. Rüştiye Sokak No:4/2 Kızıltoprak
Feneryolu, Kadıköy / İstanbul

(216) 447 0325

Canlı Yardım
PETS VETERİNER TANI MERKEZİ HAKKINDA

Küçük dostlarımızı, medikal ve teknolojik alandaki tüm gelişmeleri takip ederek, gerektiği kadar müdahale ile sağlıklarına kavuşturmak ya da sağlıklı tutmak PETS Veteriner Tanı Merkezi'nin misyonudur.
İstanbul Kadıköy’ün bir semti ve aynı adla anılan bir koydur. Kalamış ismi, geçmişte burada bulunan bodur ve sazlardan dolayı Rumca sazlık anlamına gelen Kalamissia’dan gelmektedir. O zamandan bu zamana “Bir tatlı huzur alınmaya gelinmiş”, şarkılara konu olmuştur.
Buram buram İstanbul kokan Kalamış’ta 25 yılı aşkın süredir hizmet vermekteyiz. Bu sürede tam donanımlı laboratuvarından, eksiksiz ameliyathanemize; dijital röntgenden, video endoskopi cihazımıza ve doppler ultrasonografisine kadar modern veteriner tıp’taki güncel ekipmanları bünyemize kattık, katmaya devam edeceğiz.

HİZMETLER

1 Görüş


Veteriner Vakti

VeterinerVakti Editör Ekibi

Veteriner Vakti!

13.07.2019

5.0

Pets veteriner tanı merkezi İstanbul ili Kadıköy ilçesinde veteriner kliniği olarak sizlere hizmet vermektedir. Klinik bilgileri editörlerimiz tarafından incelenmiş, düzenlenmiş ve yayına alınmıştır. Yorum kurallarına uymuyan gönderileriniz onaylanmayactır. Size ve minik dostlarımıza sağlıklı,neşeli günler dileriz.

0 kişi yardımcı oldu butonuna tıkladı Yardımcı Oldu

#

Zühtüpaşa Mah. Rüştiye Sokak No:4/2 Kızıltoprak
Feneryolu, Kadıköy / İstanbul

(216) 447 0325

Canlı Yardım