PETPATİ VETERİNER KLİNİĞİ

Ankara / Çankaya

#

Cebeci Mah. Cemal Gürsel Caddesi Yeni Ankara Sokak No:29/1
Cebeci, Çankaya / Ankara

(312) 319 9585

Canlı Yardım
PETPATİ VETERİNER KLİNİĞİ HAKKINDA

Petpati Veteriner Kliniğine geldiğiniz andan itibaren evcil dostumuz Veteriner Hekimimiz Hasan Koç tarafından en iyi bakımı ve tıbbi hizmeti alacaktır. Bilgili ve deneyimli hekimimiz ile sevimli dostumuza yardımcı olacak ve onun en kısa sürede iyileşmesine katkıda bulunacağız. Evcil arkadaşımızın uzun ve sağlıklı bir yaşam sürmesine çok önem veren Petpati Veteriner Kliniği, en son teknolojiye sahip bir klinikte ona yardım edecektir.
Bize emanet edilen tüylü dostumuza, en iyi bakımı ve ilgiyi vereceğimizi garanti ediyoruz. Evde beslediğiniz dostunuzun aile üyelerinizden biri olduğunu biliyoruz. Bu nedenle istinasız her küçük dostumuza değer veriyor ve onunla özel olarak ilgileniyoruz. Görevimiz, sadece evcil dostumuzun kendisini iyi hissetmediğinde ona yardımcı olmak değil aynı zamanda önleyici bakım ile onun rahatsızlanmasını ve ilerde oluşabilecek hastalıkları engellemektir.

HİZMETLER

1 Görüş


Veteriner Vakti

VeterinerVakti Editör Ekibi

Veteriner Vakti!

13.07.2019

5.0

Petpati veteriner kliniği Ankara ili Çankaya ilçesinde veteriner kliniği olarak sizlere hizmet vermektedir. Klinik bilgileri editörlerimiz tarafından incelenmiş, düzenlenmiş ve yayına alınmıştır. Yorum kurallarına uymuyan gönderileriniz onaylanmayactır. Size ve minik dostlarımıza sağlıklı,neşeli günler dileriz.

0 kişi yardımcı oldu butonuna tıkladı Yardımcı Oldu

#

Cebeci Mah. Cemal Gürsel Caddesi Yeni Ankara Sokak No:29/1
Cebeci, Çankaya / Ankara

(312) 319 9585

Canlı Yardım