PETİST VETERİNER KLİNİĞİ

İstanbul / Beşiktaş

#

Levazım Mah. Işık Sokak, Başar Apartman No:2/E
Levazım, Beşiktaş / İstanbul

(212) 213 1132

Pzt - Cum 10:00 - 19:00

Cmts 10:00 - 19:00

Canlı Yardım
PETİST VETERİNER KLİNİĞİ HAKKINDA

Minik dostlarımızı, yaşamlarının bir aşamasında ailesine katmış siz sevgili dostlarımızı en içten duygularımızla selamlarız!


Koşulsuz sevmenin, bakışarak anlaşmanın, bir canlıya tüm varlığınız ile bağlanmanın nasıl bir duygu olduğunu artık biliyorsunuz.


Ailenizin yeni üyesi ile geçireceğiniz mutlu, huzurlu ve sağlıklı uzun yıllar dileriz…


Minik dostunuzla yeni bir hayata adım attığınız ilk andan itibaren onu korumak ve ona iyi bakmakla yükümlü hale gelirsiniz. Artık onun sağlığında da, hastalığında da yanında olacak kişi sizsiniz. Sizlerin bu süreçteki rehberleri ise biz veteriner hekimleriz.


Bizlerin en temel görevi hem sizlerin hem de minik dostlarınızın sağlığını korumaktır. İşimiz, minik dostunuz daha eve gelmeden, önce sizlere bakımları ile ilgili en doğru bilgiyi vermekle başlar. Sonrasında ise rutin sağlık kontrolleri, parazit tedavileri ve aşılamalardan oluşan bir sağlık takvimi belirleriz. Bu takvim minik dostunuzun sağlıklı bir yaşam sürmesinin temelini oluşturur.


Bir kliniğin ve bir veteriner hekimin profesyonelliğini ortaya koyan asıl etken ise hastalıklarla mücadeledir. Hastalıkların en kısa sürede teşhisi, hızlı tedavisi ve devamındaki titiz kontroller, iyi bir klinikten ve uzman bir hekimden almanız gereken hizmetlerdir.


İşte biz bu hizmetleri size en ekonomik ve en sağlıklı koşullarda sunmak için varız.


Ortaköy/Beşiktaş’taki dünya standartlarındaki kliniğimiz, modern ve kaliteli veterinerlik hizmeti sunmak için 2008 yılında açıldı. Başlangıçta birkaç branşta hizmet veren kliniğimiz, bugün teknolojik donanımı, profesyonel hekim kadrosu ve anlaşmalı kurumlarıyla tüm branşlarda ve en üst seviyede klinik hizmeti vermektedir.

HİZMETLER

1 Görüş


Veteriner Vakti

VeterinerVakti Editör Ekibi

Veteriner Vakti!

13.07.2019

4.0

Petist veteriner kliniği İstanbul ili Beşiktaş ilçesinde veteriner kliniği olarak sizlere hizmet vermektedir. Klinik bilgileri editörlerimiz tarafından incelenmiş, düzenlenmiş ve yayına alınmıştır. Yorum kurallarına uymuyan gönderileriniz onaylanmayactır. Size ve minik dostlarımıza sağlıklı,neşeli günler dileriz.

0 kişi yardımcı oldu butonuna tıkladı Yardımcı Oldu

#

Levazım Mah. Işık Sokak, Başar Apartman No:2/E
Levazım, Beşiktaş / İstanbul

(212) 213 1132

Pzt - Cum 10:00 - 19:00

Cmts 10:00 - 19:00

Canlı Yardım