PETİBÖR VETERİNER KLİNİĞİ

İstanbul / Kartal

#

Hürriyet Mah. Vatansever Caddesi No:40/A
Yakacık, Kartal / İstanbul

(216) 309 9004

Pzr 12:00 - 15:00

Canlı Yardım
PETİBÖR VETERİNER KLİNİĞİ HAKKINDA

Petibör Veteriner Kliniği olarak siz bu işi severek, gönülden yapan bir ekipsiniz. Küçük kedimiz Timmy iki üç haftalık ve sokakta ölmek üzereyken onu size emanet ettik. Bir çok hastalığı vardı, sayısını bile unuttuk, defalarca sorunlar yaşadık ve artık Timmy 1 yaşını doldurdu ve şimdi yerinde duramayan çok güçlü bir kedi oldu. Petibör Veteriner Kliniği küçük dostlarımız için gönül rahatlığı ile başvurabileceğimiz bir yer.Petibör Veteriner Kliniği olarak önceliğimiz her zaman sevimli dostlarımızın sağlığı ve refahıdır bununla birlikte elimizden geldiğince kuaför ve pet shop hizmetleri de sunmaktayız.

Kuaför hizmetlerimizde kliniğimizdeki hastaların durumlarını da göz önünde bulundurarak ve sizlere daha iyi hizmet verebilmemiz için mutlaka önceden randevu almanız önerilir. Böylece hem öncelikli olan sağlık hizmetlerimizin aksamasını önlemiş hem de sizleri de bekletmemiş oluruz. Anlayışınız için teşekkür ederiz.


HİZMETLER

1 Görüş


Veteriner Vakti

VeterinerVakti Editör Ekibi

Veteriner Vakti!

13.07.2019

5.0

Petibör veteriner kliniği İstanbul ili Kartal ilçesinde veteriner kliniği olarak sizlere hizmet vermektedir. Klinik bilgileri editörlerimiz tarafından incelenmiş, düzenlenmiş ve yayına alınmıştır. Yorum kurallarına uymuyan gönderileriniz onaylanmayactır. Size ve minik dostlarımıza sağlıklı,neşeli günler dileriz.

0 kişi yardımcı oldu butonuna tıkladı Yardımcı Oldu

#

Hürriyet Mah. Vatansever Caddesi No:40/A
Yakacık, Kartal / İstanbul

(216) 309 9004

Pzr 12:00 - 15:00

Canlı Yardım