PETİATRİ VETERİNER KLİNİĞİ

İstanbul / Bakırköy

#

Yeşilyurt Mah. İstanbul Caddesi Çimen Apartman No:81/A
Yeşilköy, Bakırköy / İstanbul

(212) 662 0066

Canlı Yardım
PETİATRİ VETERİNER KLİNİĞİ HAKKINDA

Petiatri Veteriner Kliniği Bakırköy ilçesi ve çevresinde Uzman Veteriner Hekim ihtiyacı göz önünde bulundurularak hizmete girmiştir.

Tam donanımla hizmet vermekte olan kliniğimizde Kedi, Köpek, Muhabbet Kuşu , Papağan , Guinea Pig , Kaplumbağa , Tavşan , Maymun ve diğer egzotik can’lara hizmet verilmektedir.

Konum olarak: Yeşilyurt ve Yeşilköy mahallelerinin birleştiği bölgede, Acıbadem International Hastanesi ve Çınar Otelin kesiştiği noktada yer almaktadır. Yeşilköy İstanbul Caddesi üzerinde yeralan kliniğimiz Yeşilyurt Polat Rönesans Otele 1 dk. (190 metre), Yeşilyurt Spor Kulübüne ise  3 dk (710 metre) uzaklıktadır. Ayrıca Ataköy ‘e* 2,7 km, Florya ’ya* 3,3 km ve Bakırköy ‘e* 3,8 km mesafede bulunmaktadır.

HİZMETLER

1 Görüş


Veteriner Vakti

VeterinerVakti Editör Ekibi

Veteriner Vakti!

13.07.2019

4.0

Yeşilköy petiatri veteriner kliniği İstanbul ili Bakırköy ilçesinde veteriner kliniği olarak sizlere hizmet vermektedir. Klinik bilgileri editörlerimiz tarafından incelenmiş, düzenlenmiş ve yayına alınmıştır. Yorum kurallarına uymuyan gönderileriniz onaylanmayactır. Size ve minik dostlarımıza sağlıklı,neşeli günler dileriz.

0 kişi yardımcı oldu butonuna tıkladı Yardımcı Oldu

#

Yeşilyurt Mah. İstanbul Caddesi Çimen Apartman No:81/A
Yeşilköy, Bakırköy / İstanbul

(212) 662 0066

Canlı Yardım