PET HOUSE VETERİNER KLİNİĞİ

İstanbul / Beşiktaş

#

Akat Mah. Garanti Mah. Ergin Sokak No: 29/2 Etiler- Beşikteş / İst.
Akatlar, Beşiktaş / İstanbul

(212) 265 1368

Pzr 12:00 - 16:00

Canlı Yardım
PET HOUSE VETERİNER KLİNİĞİ HAKKINDA

İstanbul Beşiktaş'ta deneyimli Veteriner Hekimler tarafından kurulan kliniğimiz siz değerli müşterilerimize kaliteli hizmet vermekteyiz.
Evcil dostlarımızın bir çoğu ağız ve diş hastalıklarıyla ilgili birçok problem yaşamaktadır. Küçük dostlarımızın tüm dahili ya da cerrahi problemlerinde röntgen uygulamaları sıklıkla kullanılan tanı yöntemleridir. Mikroçipler küçük dostlarımızın tüm bilgilerinin işlenebileceği bir kayıt oluşturma amacıyla dizayn edilmiştir. Evcil dostlarımızın her türlü dahili ve harici rahatsızlıklarının teşhisinde laboratuar muayenelerinin çok önemli bir yeri vardır. Koruyucu hekimliğin başlıca uygulama alanlarından biri de tüm iç ve dış parazitlere karşı koruyucu önlemler almaktır. Evcil dostlarımız yaşam süreleri boyunca çeşitli sebeplerden cerrahi müdahale ile tedavi mecburiyetinde kalabilirler.

HİZMETLER

1 Görüş


Veteriner Vakti

VeterinerVakti Editör Ekibi

Veteriner Vakti!

13.07.2019

5.0

Pet house veteriner kliniği İstanbul ili Beşiktaş ilçesinde veteriner kliniği olarak sizlere hizmet vermektedir. Klinik bilgileri editörlerimiz tarafından incelenmiş, düzenlenmiş ve yayına alınmıştır. Yorum kurallarına uymuyan gönderileriniz onaylanmayactır. Size ve minik dostlarımıza sağlıklı,neşeli günler dileriz.

0 kişi yardımcı oldu butonuna tıkladı Yardımcı Oldu

#

Akat Mah. Garanti Mah. Ergin Sokak No: 29/2 Etiler- Beşikteş / İst.
Akatlar, Beşiktaş / İstanbul

(212) 265 1368

Pzr 12:00 - 16:00

Canlı Yardım