#

Uğur Mumcu Caddesi No: 29
G.O.P/ANKARA

(312) 447 8822

Canlı Yardım
PET HOSPİTAL GOP HAKKINDA

Gelişmiş ülkeler standardında sunduğumuz hizmetler ile 24 yıldır sizlerin pet bakımı konusunda sorduğunuz her sorunun cevabını bulmayı amaç edindik. Bu amacımızı da Türkiye’nin öncü özel hayvan hastanesi olarak ulaştık. Koyduğumuz üst hedefler, kendimize amaç edindiğimiz ilkeler ve sizlerin de desteğini alarak bu amacımıza eriştik.


Sağlık sektöründe olanak sağladığımız iş imkânı ile ülkemize katkı sağlamak bizim misyonlarımızdan sadece biridir. Sağladığımız iş imkânlarının yanında bize katılan personellerimize sağladığımız olanaklar ile çalışması keyifli bir platform oluşturuyoruz.  Personellerimizin gelişimine katkı sağlamak ve bunun devamlılığını ortaya koymak adına mutlu bir çalışma ortamı sunuyoruz.


Her canlı doğumundan itibaren sağlıklı bir yaşam sürme hakkıyla büyür. Sağlıklı bir hayatı petlerinize kaliteli ve mükemmel şekilde sunmak sizin ellerinizde. Siz sadece sevin sloganıyla çıktığımız, 24 yıldır sizlere sunduğumuz her türden hizmet yardımıyla petlerinizin sağlıklı yaşama hakkına destek olabilirsiniz.


"Siz Sadece Sevin..."


HİZMETLER

1 Görüş


Veteriner Vakti

VeterinerVakti Editör Ekibi

Veteriner Vakti!

13.07.2019

4.0

Pet hospital gopAnkaraili Gaziosmanpaşa ilçesinde veteriner kliniği olarak sizlere hizmet vermektedir. Klinik bilgileri editörlerimiz tarafından incelenmiş, düzenlenmiş ve yayına alınmıştır. Yorum kurallarına uymuyan gönderileriniz onaylanmayactır. Size ve minik dostlarımıza sağlıklı,neşeli günler dileriz.

0 kişi yardımcı oldu butonuna tıkladı Yardımcı Oldu

#

Uğur Mumcu Caddesi No: 29
G.O.P/ANKARA

(312) 447 8822

Canlı Yardım