PATİKA PET SAĞLIK MERKEZİ

İstanbul / Pendik

#

Kurtköy Mah. Sena Sokak No: 55/2 B
Yenişehir, Pendik / İstanbul

(216) 595 0030

Canlı Yardım
PATİKA PET SAĞLIK MERKEZİ HAKKINDA

Kliniğimiz 2015 yılında kurtköyde kuruldu Evcil hayvanlarınızın yaşamları boyunca hak ettikleri kaliteli sağlık hizmetlerini sunmak misyonu ile kurulmuş olan polikliniğimizde dostlarınızın tüm sağlık ereksinimlerine cevap verebilmekteyiz.

Polikliniğimizde genç ve sağlıklı evcil hayvanlarınızın rutin sağlık hizmetlerinin yanı sıra , yaşlanma ile birlikte ortaya çıkabilecek hastalıkların erken tanısı, tedavileri yapılabilmektedir. Kedi, köpek, papağan, muhabbet kuşu, tavşan, hamster, guinea pig,kaplumbağa, kanarya vb. Gibi evcil hayvanların yaşamları boyunca gerekli olabilecek tüm tıbbi ve cerrahi müdahaleleri yapabilecek kapasiteye sahip olan kuruluşumuz bu hizmetleri verebilecek donanımlara sahiptir.

Veteriner Hekim Özer Mert

2011 yılında İstanbul üniversitesi veterinerlik fakültesinden mezun olduktan sonra çeşitli klinik ve çiftliklerde tecrübe edindikten sonra 2015 yılında Patika Pet Sağlık Merkezini kurmuştur.


HİZMETLER

1 Görüş


Veteriner Vakti

VeterinerVakti Editör Ekibi

Veteriner Vakti!

13.07.2019

5.0

Patika pet sağlık merkezi İstanbul ili Pendik ilçesinde veteriner kliniği olarak sizlere hizmet vermektedir. Klinik bilgileri editörlerimiz tarafından incelenmiş, düzenlenmiş ve yayına alınmıştır. Yorum kurallarına uymuyan gönderileriniz onaylanmayactır. Size ve minik dostlarımıza sağlıklı,neşeli günler dileriz.

0 kişi yardımcı oldu butonuna tıkladı Yardımcı Oldu

#

Kurtköy Mah. Sena Sokak No: 55/2 B
Yenişehir, Pendik / İstanbul

(216) 595 0030

Canlı Yardım