NUHUN GEMİSİ VETERİNER KLİNİĞİ

İstanbul / Sarıyer

#

Zekeriyaköy Mah. Zekeriyaköy Koza Çarşı Merkez Blok No:4
Sarıyer / İstanbul

(212) 202 7522

Canlı Yardım
NUHUN GEMİSİ VETERİNER KLİNİĞİ HAKKINDA

Nuhun Gemisi Veteriner Polikliniği 1990 yılı Ocak ayında Zekeriyaköy'de faaliyetlerine başlamıştır.

Tam donanımlı evcil hayvan polikliniği olarak İstanbul , Zekeriyaköy Koza Çarşı da hizmetlerine devam etmektedir. Evcil hayvanlarınızın yaşamları boyunca hak ettikleri kaliteli sağlık hizmetlerini sunmak misyonu ile kurulmuş olan polikliniğimizde dostlarınızın tüm sağlık gereksinimlerine cevap verebilmekteyiz.

Polikliniğimizde genç ve sağlıklı evcil hayvanlarınızın rutin sağlık hizmetlerinin yanı sıra , yaşlanma ile birlikte ortaya çıkabilecek hastalıkların erken tanısı, tedavileri yapılabilmektedir. Kedi, köpek, papağan, muhabbet kuşu, tavşan, hamster, guinea pig, kaplumbağa, kanarya vb. gibi evcil hayvanların yaşamları boyunca gerekli olabilecek tüm tıbbi ve cerrahi müdahaleleri yapabilecek kapasiteye sahip olan kuruluşumuz bu hizmetleri verebilecek donanımlara sahiptir.

HİZMETLER

1 Görüş


Veteriner Vakti

VeterinerVakti Editör Ekibi

Veteriner Vakti!

13.07.2019

5.0

Nuhun gemisi veteriner kliniği İstanbul ili Sarıyer ilçesinde veteriner kliniği olarak sizlere hizmet vermektedir. Klinik bilgileri editörlerimiz tarafından incelenmiş, düzenlenmiş ve yayına alınmıştır. Yorum kurallarına uymuyan gönderileriniz onaylanmayactır. Size ve minik dostlarımıza sağlıklı,neşeli günler dileriz.

0 kişi yardımcı oldu butonuna tıkladı Yardımcı Oldu

#

Zekeriyaköy Mah. Zekeriyaköy Koza Çarşı Merkez Blok No:4
Sarıyer / İstanbul

(212) 202 7522

Canlı Yardım