MOSİTA VETERİNER KLİNİĞİ

İstanbul / Kadıköy

#

Fenerbahçe Mah. Kalamış Caddesi Gülizar Sokak No: 13/A
Fenerbahçe, Kadıköy / İstanbul

(216) 336 1230

Canlı Yardım
MOSİTA VETERİNER KLİNİĞİ HAKKINDA

Mosita Veteriner Kliniği 2000 senesinde şu anda bulunduğu adreste faaliyete başlamıştır. Kurulduğumuz günden bu yana veteriner hekimlik alanındaki güncel bilgi, çağdaş yöntemler ve yeni teknolojileri takip ederek evcil hayvanlar için hizmet vermekteyiz.

Bizim için değişmeyen tek şey yaşam hakkına duyulan saygı… Bu nedenle hastalarımız bizim için vaka değil sorun yaşayan canlardır. Teşhis ve tedavide modern yöntem ve cihazları kullanarak çözüme ulaşırız. Hannibal’ın da dediği gibi ''ya bir yol buluruz ya da bir yol yaparız'' ilkesini benimseriz.

Bu nedenle, yetersiz kalınan noktalar varsa konsültasyon yapmak veya yardım almaktan çekinmeyiz. Hastalar gerektiğinde konunun uzmanına da yönlendirilir. Çünkü önemli olan bir an önce sağaltımı gerçekleştirmektir.
Evlerinizde birlikte yaşadığınız hayvanların sizin için evin diğer bireylerinden hiçbir farkı olmadığını biliyoruz. Onları, ”minik dostlar, tüylü dostlar” veya benzeri kelimelerle tanımlamak yerine onların da birer birey olduklarını benimseyerek isimleriyle hitap etmeyi tercih ediyoruz. Çünkü biz işimizi ciddiye alıyor, onların yaşam kalitelerini ve haklarını önemsiyoruz.

HİZMETLER

1 Görüş


Veteriner Vakti

VeterinerVakti Editör Ekibi

Veteriner Vakti!

13.07.2019

5.0

Mosita veteriner kliniği İstanbul ili Kadıköy ilçesinde veteriner kliniği olarak sizlere hizmet vermektedir. Klinik bilgileri editörlerimiz tarafından incelenmiş, düzenlenmiş ve yayına alınmıştır. Yorum kurallarına uymuyan gönderileriniz onaylanmayactır. Size ve minik dostlarımıza sağlıklı,neşeli günler dileriz.

0 kişi yardımcı oldu butonuna tıkladı Yardımcı Oldu

#

Fenerbahçe Mah. Kalamış Caddesi Gülizar Sokak No: 13/A
Fenerbahçe, Kadıköy / İstanbul

(216) 336 1230

Canlı Yardım