MEDLİNE ACİL VETERİNER HEKİM

İstanbul / Şişli

#

Merkez Mah. İskete Sokak No: 2/15
Okmeydanı, Şişli / İstanbul

Canlı Yardım
MEDLİNE ACİL VETERİNER HEKİM HAKKINDA

Medline Acil Veteriner Hekim’ler olarak; gece veya gündüz herhangi bir acil durumda, hasta veya yaralı hayvanlarınıza müdahale için 7/24 hizmetinizdeyiz. Lütfen telefonla iletişime geçiniz. Sizi mutlaka bir veteriner hekime yönlendirebiliriz.
Deneyimli Ekibimizle birlikte, kliniğimizde tam donanımlı olarak Acil Müdahale ekipmanlarımız, Yoğun Bakım Ünitemiz, Kan Tahlili ve Labaratuvarımız, Röntgen Cihazlarımız ile hizmetinizdeyiz. "Acil Veteriner"
Acil durumlarda panik olabilirsiniz, eğer evcil hayvanınızın bir hastalığı varsa veya yaralanma için acil bakıma ihtiyacı varsa, burada zaman kaybetmeden bizimle irtibata geçmenizde fayda vardır. Çünkü acil durum müdahalelerinde zaman kritik önem taşımaktadır.

HİZMETLER

1 Görüş


Veteriner Vakti

VeterinerVakti Editör Ekibi

Veteriner Vakti!

13.07.2019

5.0

Medline acil veteriner hekim İstanbulili Şişli ilçesinde veteriner kliniği olarak sizlere hizmet vermektedir. Klinik bilgileri editörlerimiz tarafından incelenmiş, düzenlenmiş ve yayına alınmıştır. Yorum kurallarına uymuyan gönderileriniz onaylanmayactır. Size ve minik dostlarımıza sağlıklı,neşeli günler dileriz.

0 kişi yardımcı oldu butonuna tıkladı Yardımcı Oldu

#

Merkez Mah. İskete Sokak No: 2/15
Okmeydanı, Şişli / İstanbul

Canlı Yardım