MEDİCAPET VETERİNER KLİNİĞİ

İzmir / Narlıdere

#

Çamtepe Mah. Mithatpaşa Caddesi No:179/A (Narlıdere İtfaiye Durağı)
Narlıdere / İzmir

(232) 239 6548

Canlı Yardım
MEDİCAPET VETERİNER KLİNİĞİ HAKKINDA

Medicapet, 2010 yılında İzmir Narlıdere'de kuruldu. Bugün hizmette yedinci yılı geride bırakmış olan Medicapet'in öncelikli misyonu veteriner tıbbının son gelişmelerini takip ederek uygulamak ve dostlarımızın yüksek standartlarda, kaliteli bir yaşam sürmelerini sağlamaktır. Modern cihazlarla donatılmış kliniğimizde, verilen her hizmet için ayrı olmak üzere toplamda 200 metrekare alan mevcuttur. Geniş, ferah ve hijyenik bir ortamda dostlarımızın alabilecekleri en kaliteli sağlık hizmetini vermeyi kendine amaç edinen Medicapet personeli, sürekli olarak mesleki bilgi ve becerisini geliştirmekte, günün getirdiği en son tıbbi olanakları dostlarımızın sağlığı için kullanmakta, her daim yenilikçi ve idealist yaklaşımıyla hizmet yelpazesini her geçen gün daha da genişletmektedir.

7 yıl önce Medicapet'i kurarken özellikle teşhis ve tedavi anlamında güçlü bir merkez hayal ettik. Bugün geldiğimiz noktada pek çok hayalimizi gerçekleştirdik. Medicapet'de son teknoloji laboratuvar cihazları ve geniş radyolojik olanaklar mevcut. Bunun yanısıra cerrahi alanında etkin tedavi ve prosedürleri uygulayabiliyoruz. Özellikle genel cerrahi ve ortopedi alanlarında Dünya genelinde uygulanan son teknikleri takip ediyor, bu teknikleri uygularken ihtiyaç duyacağımız ekipmanları edinmeye öncelik veriyoruz. Operasyon gerektiren durumlarda, evcil dostunuzu cerrahi konusunda uzmanlaşmış ekibimize güvenle teslim edebilirsiniz. Kliniğimize Ege Bölgesi'nin pek çok yerinden ve İzmir'in heryerinden hasta kabul ediyoruz.

Veteriner hekimlik tıpkı beşeri tıp gibi sonu olmayan bir alan. Bunun bilinciyle hareket ederken hiçbir zaman yerimizde saymamayı, hep daha ileriye gitmeyi hedefliyoruz.

Bizler tüm doğayı bir bütün halinde görmekteyiz. Dünya üzerinde yaşayan tüm canlıların iyi şartlarda yaşamaya hakları olduğunu düşünüyoruz. Bu nedenle insan sağlığı, çevre sağlığı ve hayvan sağlığını bir arada ele alarak çalışmalarımızı yürütmekteyiz.

Mesleğimize ve işimize duyduğumuz saygı ve inançla daha iyi bir dünya için çalışıyoruz.

HİZMETLER

1 Görüş


Veteriner Vakti

VeterinerVakti Editör Ekibi

Veteriner Vakti!

13.07.2019

4.0

Medicapet veteriner kliniği İzmir ili Narlıdere ilçesinde veteriner kliniği olarak sizlere hizmet vermektedir. Klinik bilgileri editörlerimiz tarafından incelenmiş, düzenlenmiş ve yayına alınmıştır. Yorum kurallarına uymuyan gönderileriniz onaylanmayactır. Size ve minik dostlarımıza sağlıklı,neşeli günler dileriz.

0 kişi yardımcı oldu butonuna tıkladı Yardımcı Oldu

#

Çamtepe Mah. Mithatpaşa Caddesi No:179/A (Narlıdere İtfaiye Durağı)
Narlıdere / İzmir

(232) 239 6548

Canlı Yardım