MAYADA VETERİNER KLİNİĞİ

İstanbul / Pendik

#

Yenişehir Mah. Cumhuriyet Bulvarı Mustafa Akyol Sokak, Dumankaya Cadde Sitesi B Blok 12/147
Yenişehir, Pendik / İstanbul

Canlı Yardım
MAYADA VETERİNER KLİNİĞİ HAKKINDA

Mayada Veteriner Kliniği firması olarak siz değerli müşterilerimize kesintisiz kaliteli hizmet vermekteyiz.
Kliniğimizde 7/24 Acil müdahale hizmetimiz ile sevgili dostlarınızın günün herhangi bir saatinde karşılaşabileceği zorluklara karşı sizinleyiz.
Rutin kontrol muayenesi sırasında ya da normal olmayan durumlara istinaden kliniğimize misafir olan dostunuza yaptığımız ayrıntılı muayene, ileri düzeydeki cihaz ve ekipmanlar ile koyduğumuz teşhis ve doğru tedavi yöntemleri ile sizlere hizmet sunmaktayız.
Kliniğimizde, tüm cerrahi uygulamalar, modern cihaz donanımına sahip ameliyathane koşullarında yapılmaktadır. Operasyon öncesi alınan radyografi, tam kan sayımı ve biyokimyasal parametreler ile gerekli olan diğer testler yapılarak hastanın mevcut durumu değerlendirilmektedir. Anestezi riski yüksek olan ve yaşlı hastalar için özellikle gerekli olan kapalı devre gaz anestezi cihazı ile tüm ameliyatların riski minimum düzeye indirilerek operasyonlar güvenle yapılmaktadır.
Dostlarınızın bazı viral hastalıklardan korunmaları için aşılanmış olmaları, periyodik olarak aşılarının tekrarlanması ve kontrol edilmeleri oldukça önemlidir. Kliniğimizde aşı uygulaması ve takibi titizlikle yapılmaktadır.

HİZMETLER

1 Görüş


Veteriner Vakti

VeterinerVakti Editör Ekibi

Veteriner Vakti!

13.07.2019

4.0

Mayada veteriner kliniği İstanbul ili Pendik ilçesinde veteriner kliniği olarak sizlere hizmet vermektedir. Klinik bilgileri editörlerimiz tarafından incelenmiş, düzenlenmiş ve yayına alınmıştır. Yorum kurallarına uymuyan gönderileriniz onaylanmayactır. Size ve minik dostlarımıza sağlıklı,neşeli günler dileriz.

0 kişi yardımcı oldu butonuna tıkladı Yardımcı Oldu

#

Yenişehir Mah. Cumhuriyet Bulvarı Mustafa Akyol Sokak, Dumankaya Cadde Sitesi B Blok 12/147
Yenişehir, Pendik / İstanbul

Canlı Yardım