KİTTY & PUPPY VETERİNER KLİNİĞİ

İstanbul / Esenyurt

#

Süleymaniye Mah. Ispartakule Caddesi No:148
İncirtepe, Esenyurt / İstanbul

(212) 450 2212

Pzr 12:00 - 15:00

Canlı Yardım
KİTTY & PUPPY VETERİNER KLİNİĞİ HAKKINDA

Veteriner Kliniğimiz, Şubat 2011 tarihinde Esenyurt Ardıçlı Mahallesinde kurulmuştur. Esenyurt, Bahçeşehir ve Esenkent bölgelerinde ulaşımı çok kolay olan kliniğimizde sevgimiz, tecrübemiz ve canlıya olan saygımızla bölgede fark yaratmayı hedefledik. Amacımız can dostlarımızın daha sağlıklı, kaliteli ve uzun bir yaşam sürdürebilmelerini sağlamaktır. Tecrübemizi modern tıbbın tüm imkanlarıyla birleştirerek size sunmaktayız.
Kliniğimizde petinizin ihtiyacı olan; koruyucu hekimlik, muayene, teşhis amaçlı bilgisayar destekli radyografi, EKG , laboratuvar ünitesi, tedavi, operasyon, dişbakımı, aşılama, eve servis, pet kuaför ve pet shop ile tüm ihtiyaçları karşılanmaktadır.
Amacımız; can dostlarınızın daha sağlıklı, kaliteli ve uzun bir yaşam sürdürebilmelerini sağlamaktır. Tecrübemizi modern tıbbın tüm imkanlarıyla birleştirerek sizlere sunmaktayız.

HİZMETLER

1 Görüş


Veteriner Vakti

VeterinerVakti Editör Ekibi

Veteriner Vakti!

13.07.2019

4.0

Kitty & puppy veteriner kliniği İstanbul ili Esenyurt ilçesinde veteriner kliniği olarak sizlere hizmet vermektedir. Klinik bilgileri editörlerimiz tarafından incelenmiş, düzenlenmiş ve yayına alınmıştır. Yorum kurallarına uymuyan gönderileriniz onaylanmayactır. Size ve minik dostlarımıza sağlıklı,neşeli günler dileriz.

0 kişi yardımcı oldu butonuna tıkladı Yardımcı Oldu

#

Süleymaniye Mah. Ispartakule Caddesi No:148
İncirtepe, Esenyurt / İstanbul

(212) 450 2212

Pzr 12:00 - 15:00

Canlı Yardım