KARTAL VETERİNER KLİNİĞİ

İstanbul / Kartal

#

Petrol İş Mah. Üsküdar Caddesi Görüş Apartman No:62/1
Atalar, Kartal / İstanbul

(216) 473 2508

Canlı Yardım
KARTAL VETERİNER KLİNİĞİ HAKKINDA

Kliniğimiz 2007 tarihde kurulmuştur. Kuruluşumuzdan itibaren faaliyet alanımızdaki konularda tüm tıbbi ve akademik gelişmeleri, son teknolojileri takip ederek bunların klinik içerisinde uygulanması ve kullanılması ile en doğru tanı, tedavi ve cerrahi çalışmalar temel hedefimizdir. Bu hedefle tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek donanım ve birbirinden bağımsız bölümleri ile sevimli dostlarımıza uzun sağlıklı ve mutlu günler sunmayı amaçladık.

Faaliyet alanımızdaki konularda tüm tıbbi ve akademik gelişmeleri, son teknolojileri takip ederek bunların klinik içerisinde uygulanması ve kullanılması ile en doğru tanı, tedavi ve cerrahi çalışmalar temel hedefimizdir. Bu hedefle tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek donanım ve birbirinden bağımsız bölümleri ile sevimli dostlarımıza uzun sağlıklı ve mutlu günler sunmayı amaçladık.

HİZMETLER

1 Görüş


Veteriner Vakti

VeterinerVakti Editör Ekibi

Veteriner Vakti!

13.07.2019

5.0

Kartal veteriner kliniği İstanbul ili Kartal ilçesinde veteriner kliniği olarak sizlere hizmet vermektedir. Klinik bilgileri editörlerimiz tarafından incelenmiş, düzenlenmiş ve yayına alınmıştır. Yorum kurallarına uymuyan gönderileriniz onaylanmayactır. Size ve minik dostlarımıza sağlıklı,neşeli günler dileriz.

0 kişi yardımcı oldu butonuna tıkladı Yardımcı Oldu

#

Petrol İş Mah. Üsküdar Caddesi Görüş Apartman No:62/1
Atalar, Kartal / İstanbul

(216) 473 2508

Canlı Yardım