İNCEK VETERİNER KLİNİĞİ

Ankara / Gölbaşı

#

İncek Mah. Turgut Özal Caddesi İncek İş Merkezi No:27/D
Gölbaşı / Ankara

(312) 460 2187

Canlı Yardım
İNCEK VETERİNER KLİNİĞİ HAKKINDA

Ankara İncek bölgesinde bulunan kliniğimiz Ankara geneline hizmet sunmaktadır.
Siz değerli hayvan dostlarının, sevimli dostlarınızla tanıştığınız ilk günden bütün hayatları boyunca ihtiyaçları olan tüm desteği sevgi ve profesyonellik çizgisi içerisinde bizimle bulabilirsiniz.
Hayvan sahibi olmanın getirdiği sorumlulukların ağırlığını bizimle paylaşarak hafifletebilirsiniz. Böylece petinizle geçireceğiniz zamandan daha çok zevk alabilirsiniz. Biz ihtiyacı olan temel hizmetleri sizlere sunarken, sizlerde gün geçtikçe evinizin bir ferdi durumuna gelen petinizle sevginizi doya doya paylaşırsınız.
Bizim için TEŞHİS önemlidir. Bu nedenle kliniğimiz her geçen gün ihtiyacı olan teknolojik gereksinimlerini tamamlamaktadır. Böylece dostlarımız için en doğru Veteriner Hekim yaklaşımını tercih ederek en kısa ve en ekonomik şeklide problemlerinizi çözeriz.
Hasta kayıt-takip programımız ile hastalarımızın daha önce geçirmiş olduğu hastalık bilgilerinin arşivlenmesi, rutin uygulanan aşılama, iç ve dış parazit tedavisi bilgisayar ortamında kayıt altına alınmaktadır. Böylece tüm hastalarımız düzenli olarak takip edilmekte ve aşı-ilaç tarihleri konusunda hasta sahipleri zamanında bilgilendirilmektedir.
Sevimli dostlarımızla ilk buluşmanızdan yaşamı boyunca eğitimleri konusundaki ipuçlarından davranış problemlerinin çözümüne kadar, aklınıza takılan bir çok sorunun cevabını, ücretsiz olarak verdiğimiz danışmanlık hizmetiyle kliniğimizde bulabilirsiniz.

HİZMETLER

1 Görüş


Veteriner Vakti

VeterinerVakti Editör Ekibi

Veteriner Vakti!

13.07.2019

5.0

İncek veteriner kliniği Ankara ili Gölbaşı ilçesinde veteriner kliniği olarak sizlere hizmet vermektedir. Klinik bilgileri editörlerimiz tarafından incelenmiş, düzenlenmiş ve yayına alınmıştır. Yorum kurallarına uymuyan gönderileriniz onaylanmayactır. Size ve minik dostlarımıza sağlıklı,neşeli günler dileriz.

0 kişi yardımcı oldu butonuna tıkladı Yardımcı Oldu

#

İncek Mah. Turgut Özal Caddesi İncek İş Merkezi No:27/D
Gölbaşı / Ankara

(312) 460 2187

Canlı Yardım