HERMES VETERİNER KLİNİĞİ

İstanbul / Beylikdüzü

#

Adnan Kahveci Mahallesi, Esentepe Caddesi, mimoza apt No:9/2, 34528 Beylikdüzü

(212) 924 1917

Canlı Yardım
HERMES VETERİNER KLİNİĞİ HAKKINDA

    Küçük dostlarımızın ihtiyaç duyabileceği her türlü sağlık problemlerini büyük bir sevgi ve titizlik ile sunuyoruz. Teşhis aşamasında gerekli olabilecek bütün tetkikleri en güvenilir şekilde yaparak sağlık problemleri tespit edip ona uygun tedavileri özenli bir şekilde uyguluyoruz.

    Yeni nesil teknolojilerin bizlere sunduğu bütün imkanlardan yararlanarak sevimli dostlarımızın eski sağlıklarına kavuşabilmeleri için onlara yardımcı oluyoruz.

    Özel kliniğimizde minik dostlarımızın konforu, sağlığı ve hijyeni için en uygun ve en rahat ortamı sunarak teşhis ve tedavi metotlarımızı bu güvenilir kliniğimizde uyguluyoruz.

    Standart ve detaylı check-up hizmetlerimiz sayesinde küçük dostlarımızın ilerleyen dönemlerde ortaya çıkabilecek rahatsızlıklarını erken teşhis ve tanı yöntemleri ile tespit edebiliyoruz.

HİZMETLER

1 Görüş


Veteriner Vakti

VeterinerVakti Editör Ekibi

Veteriner Vakti!

13.07.2019

5.0

Hermes veteriner kliniği İstanbul ili Beylikdüzü ilçesinde veteriner kliniği olarak sizlere hizmet vermektedir. Klinik bilgileri editörlerimiz tarafından incelenmiş, düzenlenmiş ve yayına alınmıştır. Yorum kurallarına uymuyan gönderileriniz onaylanmayactır. Size ve minik dostlarımıza sağlıklı,neşeli günler dileriz.

0 kişi yardımcı oldu butonuna tıkladı Yardımcı Oldu

#

Adnan Kahveci Mahallesi, Esentepe Caddesi, mimoza apt No:9/2, 34528 Beylikdüzü

(212) 924 1917

Canlı Yardım