Ara Yol Tarifi Web Sitesi
GÖKKUŞAĞI VETERİNER KLİNİĞİ

İstanbul / Maltepe

5.00
5.00
#

Altıntepe Mah. Bağdat Cd, 4-A Dükkan No: 13
Küçükyalı, Maltepe / İstanbul

Pzr 11:00 - 18:00

 
GÖKKUŞAĞI VETERİNER KLİNİĞİ HAKKINDA

Gökkuşağı Veteriner Kliniği İstanbul Maltepe ve Kadıköy ilçelerinin birleşim noktasında, Altıntepe ile Bostancı’nın ayrıldığı noktada, Bostancı Lunapark ve Gösteri Merkezinin hemen yan tarafında Emin Ali Paşa Caddesi üzerindeki Köknarlı Sokakta 2017 Ağustos ayında faaliyet göstermeye başlamıştır.
Hekimliği ve hayvan sağlığını daima ön planda tutan güler yüzlü, profesyonel ekibimizle hastalarımızın dile getiremedikleri rahatsızlıklarını gidermek ve ihtiyaçlarını karşılamak için en iyi hizmeti vermeyi hedeflemekteyiz.
Gökkuşağı Veteriner Kliniği teknolojinin sunduğu son imkanlardan yaralanmayı, tecrübe ile güncel hekimlik bilgilerini birleştirmeyi, gerek hekimleri ve yardımcıları gerek alet ve ekipmanıyla kendini sürekli geliştirmeyi ve güncel tutmayı düstur edinmiş bir kliniktir. Petlerimizin ihtiyaçlarını giderecek bütün imkanlarımız mevcuttur. Tüm hizmetlerimizi hijyenik ve ferah bir ortamda sunmaktayız.
Kliniğimiz muayene, teşhis, tedavi, aşı takibi, dahiliye, cerrahi, ortopedi, röntgen, diş ünitesi, kuaför ve pansiyon alanlarında hizmet vermektedir.
Günümüz kliniklerinden farklı ve renkli bir konsepte sahip olan kliniğimizde muayene odası, ameliyathane, yoğun bakım ünitesi, müşahade odası, pansiyon ve kuaför bölümü bulunmaktadır. Tüm bunlarla beraber hastalarımızın beslenme ve eğlenme yönlerini tamamlayıcı petshop bölümümüz klinik girişinde rengarenk bir fiziki alanda sizleri karşılar. Hasta sahiplerimizin dinlenme ve bekleme ihtiyaçlarını karşılamak için klinik içerisinde ve balkon bölümümüzde alanlarımız mevcuttur.
Gökkuşağı Veteriner Kliniği tüm imkanlarıyla siz değerli dostlarımıza hizmet sunmayı kendisi için onur vesilesi kılar.

HİZMETLER

1 Görüş


Veteriner Vakti

VeterinerVakti Editör Ekibi

Veteriner Vakti!

13.07.2019

5.0

Gökkuşağı veteriner kliniği İstanbul ili Maltepe ilçesinde veteriner kliniği olarak sizlere hizmet vermektedir. Klinik bilgileri editörlerimiz tarafından incelenmiş, düzenlenmiş ve yayına alınmıştır. Yorum kurallarına uymuyan gönderileriniz onaylanmayactır. Size ve minik dostlarımıza sağlıklı,neşeli günler dileriz.

kişi yardımcı oldu butonuna tıkladı Yardımcı Oldu

#

Altıntepe Mah. Bağdat Cd, 4-A Dükkan No: 13
Küçükyalı, Maltepe / İstanbul

(216) 366 0066

Pzr 11:00 - 18:00