ÇAĞDAŞ VETERİNER KLİNİĞİ

İzmir / Bayraklı

#

Mansuroğlu Mah. Mustafa Kemal Caddesi, No: 147/1 Mutlu Apartmanı Daire: 2
Manavkuyu, Bayraklı / İzmir

(232) 374 0085

Canlı Yardım
ÇAĞDAŞ VETERİNER KLİNİĞİ HAKKINDA

Evcil hayvanlarınızın hak ettikleri kaliteli sağlık hizmetlerini sunmak misyonu ile kurulmuş olan kliniğimiz 01.01.1998 tarihinden itibaren dostlarınızın tüm sağlık gersenimlerine cevap verebilmektedir.
Uzun yılların tecrübesine sahip veteriner hekimimiz Necdet ŞIK , geçen zaman içinde binlerce hasta potansiyeline sahip olmakla birlikte her birine aynı özeni göstererek daima yanınızde olmayı amaç edinmiştir.. Çağdaş klinik ortamıyla doğru teşhis, tanı ve sağıtma yöntemleriyle her türlü operasyonları gerçekleştirmede yetkin bir deneyime sahiptir.
Kliniğimiz halk ve çevre sağlığı yönünden üzerine düşen görevler nedeniyle sokak hayvanlarının problemlerini de elinden geldiğince yardımda bulunmaktadır.
Minik dostlarımızın yaşam kalitelerini yükseltmek için kliniğimize sizleri de bekleriz…

HİZMETLER

1 Görüş


Veteriner Vakti

VeterinerVakti Editör Ekibi

Veteriner Vakti!

13.07.2019

5.0

Çağdaş veteriner kliniği İzmir ili Bayraklı ilçesinde veteriner kliniği olarak sizlere hizmet vermektedir. Klinik bilgileri editörlerimiz tarafından incelenmiş, düzenlenmiş ve yayına alınmıştır. Yorum kurallarına uymuyan gönderileriniz onaylanmayactır. Size ve minik dostlarımıza sağlıklı,neşeli günler dileriz.

0 kişi yardımcı oldu butonuna tıkladı Yardımcı Oldu

#

Mansuroğlu Mah. Mustafa Kemal Caddesi, No: 147/1 Mutlu Apartmanı Daire: 2
Manavkuyu, Bayraklı / İzmir

(232) 374 0085

Canlı Yardım