BOĞAZİÇİ VETERİNER KLİNİĞİ

İstanbul / Beşiktaş

#

Levent Mah. Yeni Sülün Sokak No: 9
Levent, Beşiktaş / İstanbul

(212) 280 5024

Pzt - Cum 10:00 - 19:00

Cmts 10:00 - 19:00

Pzr 10:00 - 19:00

Canlı Yardım
BOĞAZİÇİ VETERİNER KLİNİĞİ HAKKINDA

1991 yılından bugüne Boğaziçi Veteriner Polikliniğinde evcil canlılar için veteriner hekimlik hizmeti sunmaktan mutluluk duyuyoruz. Bu 25 yılı aşan süre içinde yaptığımız işi diğer işlerden farklı kılan birşeyler olduğunu farkettik. Bize göre veteriner hekimliği dünyanın en güzel, en ayrıcalıklı mesleğiydi.

Polikliniğin kapısından giren her insanın içinde gerçek bir sevgi ve sorumuluk bilinci olduğunu biliyoruz. Evcil hayvan sahibi olmayı tercih etmek ya da en azından içinde bir canlıya karşı sevgi beslemek bizi birçok insandan ayıran bizi “iyi insan” yapan özelliklerimizden birisi bize göre.


Bizim mesleğimizde derdini dahi tarif edemeyen, asla kötü niyetli olamayacak ve size zarar vermeyi düşünmeyecek bir canlıyı tedavi etmek için çalışırsınız. Bu bile dünyanın en güzel mesleğini yaptığımızı anlamamıza yetiyor aslında. Karşılıksız seven, ona dokunduğunuzda, yani onu tedavi ederken tüm negatif enerjinizi alıp size pozitif enerji veren, hareketleriyle size neşelendiren bir canlı. Evet, biz yaptığımız işi sevmenin de ötesinde dünyanın en güzel mesleğine sahip olduğumuzu düşünüyoruz. Vicdanlı, kalbi sevgi ve sorumluluk dolu insanların sahibi olduğu, karşılıksız seven, asla kötü niyetli olamayacak , derdini anlatamayan , bize muhtaç, çaresiz canlıları tedavi ediyoruz. Üstelik bunu yaparken onların masumiyeti bizi de iyileştiriyor, pozitif enerjileri bize hayat veriyor. Tüm meslektaşlarımızın bu bakış açısıyla veteriner hekimliğin ne kadar muhteşem bir meslek ve şans olduğunun farkında olmasını ve büyük mutlulukla bu mesleği sürdürmeleri gerektiğine inanıyoruz.

HİZMETLER

1 Görüş


Veteriner Vakti

VeterinerVakti Editör Ekibi

Veteriner Vakti!

13.07.2019

5.0

Boğaziçi veteriner kliniği İstanbul ili Beşiktaş ilçesinde veteriner kliniği olarak sizlere hizmet vermektedir. Klinik bilgileri editörlerimiz tarafından incelenmiş, düzenlenmiş ve yayına alınmıştır. Yorum kurallarına uymuyan gönderileriniz onaylanmayactır. Size ve minik dostlarımıza sağlıklı,neşeli günler dileriz.

0 kişi yardımcı oldu butonuna tıkladı Yardımcı Oldu

#

Levent Mah. Yeni Sülün Sokak No: 9
Levent, Beşiktaş / İstanbul

(212) 280 5024

Pzt - Cum 10:00 - 19:00

Cmts 10:00 - 19:00

Pzr 10:00 - 19:00

Canlı Yardım