BAŞAKŞEHİR VETERİNER KLİNİĞİ

İstanbul / Başakşehir

#

6. Cadde Beyaz Tower No:29
Başakşehir / İstanbul

(212) 487 0019

Pzr 10:00 - 18:00

Canlı Yardım
BAŞAKŞEHİR VETERİNER KLİNİĞİ HAKKINDA

Başakşehir Veteriner Kliniği olarak; hızla gelişen sağlık sektöründe, 'Uzun vadeli, kalıcı, müşteri memnuniyetini esas alan, profesyonellik ve kaliteden ödün vermeyen' bir anlayışla alanında lider olmayı hedefleyen bir misyona sahiptir.
Firmamızın yönetiminde, satın alma, pazarlama, satış sonrası hizmetler ve muhasebe lojistik destek alanlarında organize olmuş profesyonel kadrosu ile "koşulsuz müşteri memnuniyeti" ilkesini ön planda tutarak, Kamu ve özel sektöre yönelik hizmet vermektedir. Türkiye'de son yıllarda sağlık sektöründe devlet eliyle yapılan büyük reformlar neticesinde, özel girişimcilere yönelik yeni ufuklar açılmıştır. Bu durum gerek yurt içi ve gerekse yurt dışından hasta kabulü alanında ciddi bir Pazar payı oluşmasına yol açmaktadır.

Sevgi ve güvenin adresi... Farklılığımızı yaratan en önemli unsur; alanında en iyi olmak için gereken eğitim ve deneyime sahip, kendini mesleğine adamış, hayvan sevgisiyle dolu, çalışkan, özverili ve Başakşehir Veteriner Kliniği’nin çalışanı olmaktan gurur duyan ekibimizdir.
Başakşehir Veteriner Kliniği; çalışanlarının yeteneklerini en üst düzeyde kullanabilmelerine ve geliştirebilmelerine olanak sağlayan teknik alt yapısı, uygun çalışma ortamıyla, her zaman en yetenekli personelin yetiştiği, çalıştığı ve tercih ettiği bir kurum olacaktır.
bir anlayışla, alanında lider olmayı hedefleyen bir misyona sahibiz. Sizlerle daha güzel geleceğe hazırlanıyoruz...

HİZMETLER

1 Görüş


Veteriner Vakti

VeterinerVakti Editör Ekibi

Veteriner Vakti!

13.07.2019

5.0

Başakşehir veteriner kliniği İstanbul ili Başakşehir ilçesinde veteriner kliniği olarak sizlere hizmet vermektedir. Klinik bilgileri editörlerimiz tarafından incelenmiş, düzenlenmiş ve yayına alınmıştır. Yorum kurallarına uymuyan gönderileriniz onaylanmayactır. Size ve minik dostlarımıza sağlıklı,neşeli günler dileriz.

0 kişi yardımcı oldu butonuna tıkladı Yardımcı Oldu

#

6. Cadde Beyaz Tower No:29
Başakşehir / İstanbul

(212) 487 0019

Pzr 10:00 - 18:00

Canlı Yardım