ATLAS VETERİNER KLİNİĞİ

Adana / Seyhan

#

Pınar Mah. Alibozdoğan Bulvarı No:18/C
Mavi Bulvar Yurt, Seyhan / Adana

(505) 014 0363

Canlı Yardım
ATLAS VETERİNER KLİNİĞİ HAKKINDA

Atlas veteriner kliniği 2016 yılında Veteriner Hekim Oktay KALAN tarafından kurulmuş olup kısa sürede çok yol kat etmiştir. Bu süre içerisinde veteriner hekimimiz Oktay Kalan birçok eğitim seminerine katılıp değerli dostlarımıza daha iyi hizmet sunabilmek için alanında kendisini geliştirmek adına birçok girişimlerde bulunmuştur.
Kliniğimizi gelişmiş cihazları ile donatıp hizmette sınır tanımamak adına devamlı aktif olmaya özen göstermektedir. Atlas veteriner ailesi olarak can dostlarımıza daha iyi yaşam şartları sunmak adına burada bulunmaktayız.
Biz kim miyiz? Biz işimizi sadece meslek icra eden değil severek yapan ve minik dostlarımıza karşı vicdani sorumluluk duygusuyla hareket eden, daha güzel gelecekler vaat etmek adına burada bulunmaktayız. Kısacası biz yeryüzünde ki tüm canlılara değer veren bir ekibiz…

HİZMETLER

1 Görüş


Veteriner Vakti

VeterinerVakti Editör Ekibi

Veteriner Vakti!

13.07.2019

4.0

Atlas veteriner kliniği Adana ili Seyhan ilçesinde veteriner kliniği olarak sizlere hizmet vermektedir. Klinik bilgileri editörlerimiz tarafından incelenmiş, düzenlenmiş ve yayına alınmıştır. Yorum kurallarına uymuyan gönderileriniz onaylanmayactır. Size ve minik dostlarımıza sağlıklı,neşeli günler dileriz.

0 kişi yardımcı oldu butonuna tıkladı Yardımcı Oldu

#

Pınar Mah. Alibozdoğan Bulvarı No:18/C
Mavi Bulvar Yurt, Seyhan / Adana

(505) 014 0363

Canlı Yardım