ALSANCAK VETERİNER POLİKLİNİĞİ

İzmir / Konak

#

Kültür Mah. Talatpaşa Bulvarı, Sevil Apartmanı, No:44/A
Alsancak, Konak / İzmir

(232) 463 6099

Canlı Yardım
ALSANCAK VETERİNER POLİKLİNİĞİ HAKKINDA

Veteriner Hekim Barış Gerçek, Adnan Menderes Üniversitesi Veteriner Fakültesi mezunudur. 

2004 yılından itibaren stajyer hekim ve sonrasında hekim olarak pet klinisyenliği alanında çalışmış ve tecrübe kazanmıştır.

2011 yılında Alsancak Veteriner Polikliniğinin kurucularından biri olarak pet sağlığı alanında çalışmalarına devam etmiştir.

Meslek hayatı boyunca birçok uluslararası ve yurtiçi mesleki kongre ve seminere katılmış ve katılmaya devam ederek veteriner hekimlikteki güncel yaklaşımları yakından takip etmektedir.

Dostlarımızın sağlıklarını korumayı ilke edinerek, rutin klinik ziyaretleri ve muayeneler sırasında dostlarımızın sahiplerini, alınması gereken önlemler konusunda bilgilendirmeyi ve risk yönetimini misyon edinmiştir.

Veteriner Hekim Barış Gerçek 2016 yılında klinik adresini değiştirmiş ve şu anda daha uygun bir lokasyon olan İzmir Alsancak Talatpaşa Bulvarı üzerinde, kurucusu olduğu Alsancak Veteriner Kliniğinde dostlarımızın sağlıklı kalmaları için ve sağlıklarına kavuşmaları için gereken her konuda tüm bilgi ve tecrübesiyle hizmet vermeye devam etmektedir. 

HİZMETLER

1 Görüş


Veteriner Vakti

VeterinerVakti Editör Ekibi

Veteriner Vakti!

13.07.2019

5.0

Alsancak veteriner polikliniği İzmir ili Konak ilçesinde veteriner kliniği olarak sizlere hizmet vermektedir. Klinik bilgileri editörlerimiz tarafından incelenmiş, düzenlenmiş ve yayına alınmıştır. Yorum kurallarına uymuyan gönderileriniz onaylanmayactır. Size ve minik dostlarımıza sağlıklı,neşeli günler dileriz.

0 kişi yardımcı oldu butonuna tıkladı Yardımcı Oldu

#

Kültür Mah. Talatpaşa Bulvarı, Sevil Apartmanı, No:44/A
Alsancak, Konak / İzmir

(232) 463 6099

Canlı Yardım